Speciaal Onderwijs
Groep Dagen Leerkracht Assistent
Groep 1/2 Ma t/m do Wilma Bekkering Brenda Oorebeek
Groep 2/3 Ma t/m wo Marleen Roobol Debby de Graaff
Do en vr Petra Bos Meia Pellicaan
Groep 3/4 Ma t/m do Disja Walsmit

Arwen Suijker

Vr Disja Walsmit Hülya Demiryürek
Groep 4 Ma Janine Harent Yolanda Soriano C
Di en Wo Janine Harent,

Kyra Hoogendijk

Do en Vrij Kyra Hoogendijk Yolanda Soriano C
Groep 5 Ma en di Esther Brouwer Nina van der Toorn
Wo Esther Brouwer

Nancy de Kok

do en vr Nancy de Kok Nina van der Toorn
Groep 6 Ma t/m vr Miranda de Bruijn Stephany van den Tol
Groep 7/8 Ma t/m vr Miriam de Jonge Lisa Versteeg
Groep 8 Ma t/m vr Miranda Flipse  Rosemarie Kok

 

Voortgezet Speciaal Onderwijs
Groep Dagen Leerkracht Assistent
Groep 1A Ma en Di Esme Kruithof

Meike Verkruisen

Wo Esme Kruithof

Bep Hoogendijk

Do en Vr Bep Hoogendijk

Meike Verkruisen

 Groep 1B Ma t/m Wo Edgar Boon Marleen Snijder
Do Edgar Boon Madelon Boudesteijn
Vr Edgar Boon Marleen Snijder
Groep 1C Ma Loes Mak Madelon Boudesteijn
Di Loes Mak

Wouter Douma

Madelon Boudesteijn
Wo en Do Loes Mak

Wouter Douma

Vr Loes Mak Marleen Snijder
Groep 2A Ma Wim Blans  Simone van der Gaag
Di en Do Wim Blans Hülya Demiryürek
Wo Wim Blans
Vr Wim Blans

Martien Poot

 Groep 2B Ma t/m Wo en Vr Rob Meulstee Yolanda Soriano C.
Do Nese Kahveci – Anul Simone van der Gaag
Groep 3A Ma t/m wo en vr Yvon van Broekhoven

Ria Kruse

Meia Pellicaan

Simone van der Gaag

Do Yvon van Broekhoven

Ben Jongejan

 Groep 3B Ma,Di,Wo,Vr Joyce Kuipers
Ma en Do Pablo van der Valk
Wo t/m Vr Laura Kroon
Groep 3c ma t/m vrij Frank van der Weide

Arie van der Giessen

 Groep 4A/B Ma en vr Ben Jongejan

Loura van der Lugt

Nese Kahveci – Anul

Di Ben Jongejan

Nese Kahveci – Anul

wo Ben Jongejan

Loura van der Lugt

Nese Kahveci – Anul

Hülya Demiryürek

 

Ondersteunend personeel
Conciërge Marco de Bok
Administratie Anita Ringelberg / Ingrid van Leeuwen
Logopedisten Siska de Reus / Marijke van Bennekom
Fysiotherapeute Anneloes de Zeeuw / Patricia Koedoot
Orthopedagogen Sylvia van Hemert / Alexandra Werlich
Psychologisch assistente Joke Adams
Intern begeleider SO Marja Plas / Jacqueline van der Zouwen
Intern begeleider VSO Martien Poot
Ambulant begeleider Marja Plas / Petra Bos
Schoolarts Wanda Krijnen
Gezinsspecialist Maaike Wiersma
Stagebegeleider Loura van der Lugt
ICT ondersteuning Hakki Kaplan

 

Vakleerkrachten
Gymnastiek SO Emma de Man
Gymnastiek VSO Marvin Robart
Godsdienstleerkracht SO/VSO Carla van Ee
Leerkracht islamitische  godsdienst VSO vacature